SENSOPLASTYKA DLA SMYKA 19.12.

SENSOPLASTYKA DLA SMYKA 19.12.


W związku z chorobą instruktora warsztaty SENSOPLASTYKA DLA SMYKA z dnia 12 grudnia zostają przeniesione na wtorek, 19 grudnia na godz. 17.30.


Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na cykl zajęć dla dzieci vol. VIII „Sensoplastyka dla Smyka”.

Zajęcia marki sensoplastyka to cykl kreatywnych zajęć dla maluchów od 6 miesiąca życia do 5 lat w towarzystwie rodziców i opiekunów. To zajęcia rozwojowe, których zadaniem jest wspieranie samodzielności dzieci. To fantastyczna zabawa stymulująca równocześnie wszystkie zmysły dziecka – dotyku, wzroku, smaku i słuchu.
Na zajęciach wykorzystujemy wyłącznie jadalne produkty!

Najbliższe spotkanie: 12 grudnia /wtorek/ w sali Łowickiego Ośrodka Kultury, ul. Podrzeczna 20 o godz. 17.30. Grupa 18 osób rodzic + opiekun /zapisy u prowadzącej: Monika Kilińska 797 174 444

Bilety do nabycia w kasie ŁOK przed zajęciami oraz online na www.lok.art.pl w cenie 45 zł /spotkanie. Zajęcia odbędą się po zgłoszeniu conajmniej 5 chętnych.

Koordynacja cyklu warsztatów: Ewa Kochanek-Zbróg mail ewa@lok.art.pl /46/ 8374001

VIII cykl warsztatów dla najmłodszych jest elementem potrzeb społeczności lokalnej w zakresie dostępu do kultury. Raport z diagnozy w ramach projektu „Od Was dla Was” realizowanego w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne NCK.