Grali u nas


Poniżej podajemy wykaz ważniejszych zespołów, które wystąpiły na koncertach organizowanych lub współorganizowanych przez Łowicki Ośrodek Kultury w ostatnich latach. Koncerty odbywały się w „Dziupli”, Tipes Topes, Pracowni Sztuki Żywej, HopKulturze, w muszli koncertowej i sali widowiskowej oraz scenie na dziedzińcu ŁOK. Wykaz nie obejmuje koncertów zespołów łowickich.


2021

      • KWARTET SMYCZKOWY LAMOUR
      • ARTUR BARCIŚ SHOW
      • EASY
      • KENNY KOŁACH & PLACO
      • WINNI KASĘ
      • INFERNAL BIZARRE
      • FAM
      • SICKROOM
      • R.O.D
      • PANDEMONIUM
      • DJ CIDER
      • OSET
      • PITERO
      • PROLOG / BRBCK
      • SARIUS

2020

      • MAGGOTH
      • MAGDA UMER
      • KRÓL
      • SKALPEL MUSIC FOR S
      • MAREK DYJAK
      • CYKADA (UK)
      • TRUPA TRUPA
      • BISZ/RADEX
      • PLACO

2019

      • ART OF REBELION
      • SNOWMAN
      • GANG ŚRÓDMIEŚCIA
      • KROKE
      • PRZYBYŁ
      • PABLOPAVO i LUDZIKI
      • CHŁOPCY KONTRA BASIA
      • WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET „KOMEDA”
      • STANISŁAWA CELIŃSKA
      • NATALIA CICHOCKA
      • MALEO REGGAE ROCKERS
      • ŻABSON
      • LAO CHE
      • THE WALL
      • VATAHA
      • KONIUNKTURA
      • POWER OF TRINITY
      • TUZZA
      • WCZASY
      • ŻAL
      • KAMP!
      • KUBA SOJKA
      • NORMAL ECHO
      • ENCHANTED HUNTERS
      • PRIVATE PRESS
      • EVAM
      • SHARI VARI
      • TRAUMA
      • STRAIGHT HATE
      • ARCANE DUST
      • DEFYING
      • EABS
      • ANTIDEMON (Brazylia)
      • SICKROOM
      • THOSE WHO SEEK
      • ALAMEDA 5
      • RENATA PRZEMYK

2018

      • TUBIS TRIO
      • MIKROMUSIC
      • EABS
      • ORKIESTRA KLEZMERSKA TEATRU SEJNEŃSKIEGO
      • VOO VOO
      • TRIO BRZOSKA / MARCINIAK / MARKIEWICZ
      • BOBBY THE UNICORN
      • PIOTR ROGUCKI
      • LUX PERPETUA
      • STEELFIRE
      • CRIMSON VALLEY
      • THE WASHING MACHINE
      • SKUBAS
      • CZESŁAW MOZIL
      • CHARLIE
      • SINCZ
      • MAZUT
      • TAMTEN
      • SARA MORA
      • ADAM REPUCHA
      • SORJA MORJA
      • SELTRON 400
      • JANKA
      • SYNY
      • KĘKĘ
      • MORR
      • STEEL HABIT
      • DEVONATION
      • OHAYO
      • DJ W & KAMO
      • WOODY SEZ
      • MUNIEK I GOŚCIE
      • SOSNOWSKI
      • POWER OF TRINITY
      • FARBE LEHRE
      • SICKROOM
      • BOTTOM
      • CERBER
      • MARCIN ŚWIETLICKI & ZGNIŁOŚĆ
      • RITO

      • 2017

      • RAZ DWA TRZY
      • KOIOS
      • KINGA GŁYK QUARTET
      • FISZ EMADE TWORZYWO
      • JULIA PIETRUCHA
      • MAZEL TOV CLARINET QUARTET
      • CHEMIA
      • HATTI VATTI
      • TRUPA TRUPA
      • WCIAS
      • LUTTO LENTO
      • ANJA KRAFT
      • SEPT
      • QUEBONAFIDE
      • NEW PEOPLE
      • ŁOSKOT
      • HUGO RACE & MICHELANGELO RUSSO
      • CORNADA
      • SHAME YOURSELF
      • MINETAUR
      • DOROTA MIŚKIEWICZ PIANO.PL

2016

      • KORTEZ
      • ZBIGNIEW WODECKI AND MITCH & MITCH ORCHESTRA
      • MAREK NAPIÓRKOWSKI SEXTET
      • KAZIK I KWARTET PROFORMA
      • LSD ON CIA
      • THE ANALOGS
      • ZIELONE ŻABKI
      • PULL THE WIRE
      • GOOD NEWS BAND
      • GA-GA
      • STYGMATH
      • OBSOLENCE
      • CHIMERA
      • ROTENGEIST
      • R.O.D
      • NEUTOTIC SERENITY
      • KĘKĘ & GREEN
      • THE WASHING MACHINE
      • WOSTOK
      • MAGGOTH
      • HERESYER
      • SPORE PORUSZENIE
      • KOMETY
      • WE DRAW A
      • NAGROBKI
      • WILD BOOKS
      • THE SATURDAY TEA
      • THE PAU
      • BRZOSKA & GAWROŃSKI
      • O.S.T.R.
      • GRAŻYNA AUGUŚCIK
      • INNERCITY ENSEMBLE
      • PIOTR NASTAROWICZ Project
      • ZAMILSKA
      • NINJA SYNDROM
      • VENFLON

2015

      • ANOTHER SOURCE OF LIGHT
      • TRACES TO NOWHERE
      • THESIS
      • STANISŁAWA CELIŃSKA
      • TE-TRIS
      • CROSSWAVE
      • LESKI
      • ANITA LIPNICKA
      • JEŻ IGOR
      • WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET
      • PHILLIP BRACKEN
      • KATARZYNA GRONIEC
      • ANNA MARIA JOPEK
      • NATALIA PRZYBYSZ
      • RENATA PRZEMYK
      • ŁYDKA GRUBASA
      • LOSTBONE
      • EMPATIC
      • VIRGIN SNATCH
      • RAGGAFAYA
      • PIOTR BUKARTYK
      • FARBEN LEHRE
      • STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
      • DZIKIE JABŁKA
      • MAGNIFICENT MUTTLEY
      • BOBBY THE UNICORN
      • STARDUST MEMORIES
      • LORD & THE LIAR
      • THE PROCRASTERS
      • ABATHOR
      • R.O.D
      • OUTSANE

2014

      • DOMOWE MELODIE
      • ARTUR ANDRUS
      • MAREK DYJAK
      • DAWID PODSIADŁO
      • WAGLEWSKI FISZ EMADE
      • DROWN MY DAY
      • LOSTBONE
      • INFLICTION
      • LITTLE WHITE LIES
      • STACJA KAMCZATKA
      • THE ROOTLESS
      • SOLAR I BIAŁAS
      • ANOTHER SOURCE OF LIGHT
      • JINJER
      • THE SHIPYARD
      • SAILORS GRAVE
      • SCARLET CLAW
      • DON GATTO
      • STREET LIGHTS
      • MIRO KĘPIŃSKI
      • DONNA REGINA
      • THERMIT
      • SILENT 5
      • DEYACODA
      • ENHET
      • ANALOGS
      • CORRUPTION
      • KASECIARZ
      • ASIA I KOTY
      • HUGO RACE
      • TARWATER

2013

      • JANUSZ RADEK
      • THE ANALOGS
      • MEGITZA QUARTET
      • DOROTA MIŚKIEWICZ
      • MELA KOTELUK
      • GABA KULKA
      • PLUM
      • RAGGAFAYA
      • NIEBONIE
      • AMETRIA
      • CORRUPTION
      • GROWN COLD
      • M.O.R.O.N.
      • KARCER
      • DOMOWE MELODIE
      • DEYACODA
      • SOSNOWSKI AND CHAIR SMOKERS
      • TYMON TYMAŃSKI
      • KODYMOWSKI/ MACIEJEWSKI
      • BRYLEWSKI/ŚWIĄTKOWSKI
      • BABU KRÓL
      • BRZOSKA/GAWROŃSKI
      • BLUE FLOWERS
      • FROGnDOG
      • LEASH EYE

2012

        • NOSOWSKA
        • TOMASZ BIELSKI JAZZ ORCHESTRA
        • GRZEGORZ TURNAU
        • JELONEK
        • CARRION
        • HEDFIRST
        • LOBSTONE
        • MADE OF HATE
        • CHEMIA
        • JELONEK
        • COMA
        • LUXTORPEDA
        • POPARZENI KAWĄ TRZY
        • FULL FLAVOUR
        • KAATAKILLA
        • FARBEN LEHRE
        • JAMBO JET
        • GHETTO
        • NOKO
        • BRYGADA KRYZYS
        • THE SHIPYARD

2011

          • LIPALI
          • MJUT
          • BAKSHISH
          • SANDALESS
          • POWER OF TRINITY
          • LOLIPOPS
          • KRYZYS
          • MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI
          • ANIA DĄBROWSKA
          • MJUT
          • DEZERTER
          • JELONEK
          • HEY
          • MYSELF AND I
          • TWILITE
          • PAULA & KAROL
          • ED WOOD
          • TIN PAN ALLEY
          • WOODY ALIEN
          • PLUM

2010

          • JELONEK
          • LECH JANERKA
          • ANNA MARIA JOPEK
          • AMETRIA
          • ANDY
          • WOODY ALLIEN
          • NAPSZYKŁAD

2009

          • GHETTO
          • VOO VOO
          • CZESŁAW ŚPIEWA
          • GABRIELA KULKA
          • MARIA PESZEK
          • ZABILI MI ŻÓŁWIA
          • KONIEC ŚWIATA
          • O.S.T.R.
          • MARKER
          • SIUPA
          • ENTERTAINMENT FOR THE BRAINDEAD /NIEMCY/
          • AFRO KOLEKTYW
          • KAMP!
          • CHAIR REACTION
          • INDIOS BRAVOS
          • D-TAILS /Białoruś/
          • FARBEN LEHRE
          • JELONEK
          • LECH JANERKA

2008

          • POWER OF TRINITY
          • KID’A
          • L STADT
          • STANISŁAW SOYKA SEXTET
          • MASALA SOUND SYSTEM
          • RAZ DWA TRZY
          • VESPA
          • TYMON TYMAŃSKI SHOW
          • DICK 4 DICK
          • HURT
          • PRODUKT
          • VEDONIST/ARATHYR
          • FAST FORWARD/MAYPOLE
          • WAGLEWSKI FISZ EMADE
          • FRONTSIDE
          • CLOSTERKELLER
          • LAO CHE
          • 52UM
          • IZRAEL
          • MECH
          • VEDONIST
          • AL SIRAT
          • PALI SIĘ

2007

          • HARTAL/BOMB THE WORLD
          • OUT OF TUNE
          • KONIEC ŚWIATA
          • ROOTWATER
          • PIZZA ŁOMOT
          • LECHARUS
          • DREADSQUAD SOUND SYSTEM
          • TYMON I TRANSISTORS
          • PUSTKI
          • ANIA DĄBROWSKA
          • STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
          • THE TOASTERS (USA)
          • FISZ/EMADE
          • SHIZMA
          • TRANSKAPELA
          • MITCH & MITCH
          • KOBIETY
          • MUCHY
          • APTEKA
          • ELDO
          • LAO CHE
          • ALIANS
          • DZIANI
          • ŁĄKI ŁAN
          • LAUTARI
          • FARBEN LEHNE
          • CARNAL
          • MARIA PESZEK
          • BAKSZYSZ SOUND SYSTEM
          • ROTTERDAM SKA JAZZ FOUNDATION
          • CAŁA GÓRA BARWINKÓW
          • GORE

2006

          • MIKOŁAJ TRZASKA QUARTET
          • VISTULA RIVER BRASS BAND
          • JACEK LACHOWICZ
          • JERZY POŁOMSKI
          • OLAF DERIGLASOFF
          • INSOLENTES /punk z Meksyku/
          • MYSLOVITZ
          • FARBEN LEHRE
          • CAŁA GÓRA BARWINKÓW
          • VESPA

2005

          • CAŁA GÓRA BARWINKÓW
          • LAZAR (Niemcy)
          • ABDUKTIO (Finlandia)
          • VAVAMUFFIN
          • ŁĄKI ŁAN
          • 2nd HAND BEATNIK
          • THE CAR IS ON FIRE
          • MAYPOL
          • MISE EN SCENE (Belgia)
          • SUDANY MORNING EINSTEINS (Szwecja)
          • IRON LUNG (USA)
          • WAY SIDE CREW
          • WHEN MY AUTHORITIES FALL (Łotwa)
          • FARBEN LEHNE
          • SLOPPY LIVIN (Litwa)
          • BOOYAKA SOUND SYSTEM
          • DREADSQUAD SOUND SYSTEM
          • WAGLEWSKI & POSPIESZALSKI

2004

          • KRISTEN
          • PSYCHOCUKIER
          • MITCH & MITCH
          • LOS TRABANTOS
          • CHARLIE SLEEPS
          • KOŚCI
          • COOL KIDS OF DEATH
          • ZŁODZIEJE ROWERÓW
          • PIGUŁKA
          • HUGO RACE & THE TRUE SPIRIT (Australia)
          • GOOD RELIGION
          • SKA FACE (Francja)
          • BUSTUPS (Szwecja)
          • SKATOON SYDICATE (Niemcy)
          • SKAMPARARAS
          • SKAUCI
          • SKAPOINT
          • OLD TIME RADIO/JACEK LACHOWICZ
          • APTEKA

2003

          • ŚWIETLIKI
          • POGODNO
          • PUSTKI
          • ŁOSKOT
          • BARBARA MORGENSTERN (Niemcy)
          • ZŁODZIEJE GŁÓW
          • MAŁY SZU
          • VARSOVIA MANTA
          • KOMETY
          • KSU
          • HABAKUK
          • SKAMPARARAS
          • KONIEC ŚWIATA
          • ZŁODZIEJE GŁÓW
          • MENOMINI
          • NAAMAN
          • DRUMM

2002

          • UZ JSME DOMA (Czechy)
          • MIŁOŚĆ
          • MORDY
          • KAPELA ZE WSI WARSZAWA
          • ŚCIANKA
          • OCZI CZIORNE
          • COOL KIDS OF DEATH
          • ROBERT BRYLEWSKI & ŚWIAT CZAROWNIC
          • SOMETHING LIKE ELVIS
          • COLUMBUS ENSEMBLE
          • EMITER
          • KARPATY MAGICZNE
          • MOSKWA

2001

          • KURY
          • APTEKA
          • KOBIETY
          • ALIANS
          • EWA BRAUN
          • KARPATY MAGICZNE
          • WOJCIECH KONIKIEWICZ
          • DYLIŻANS
          • WSZYSTKIE WSCHODY SŁOŃCA

2000

          • PATHMAN
          • MOŁR DRAMMAZ
          • ANDREW NIXON & JAŚ KUBEK
          • SEBASTIAN BUCZEK
          • ANTIDOTUM
          • WAŁ KARDANA
          • BOHEMA
          • 4 SYFON
          • JAFIA NAMUEL
          • SOMETHING LIKE ELVIS

1999

      • ALIANS
      • HELIKOPTER
      • OSSESIONE (Włochy)
      • HOAT (Włochy)
      • KOWALSKY OF POLAND
      • DELICATE AVON (Anglia)
      • KUMRAN
      • ROBERT BRYLEWSKI & ŚWIAT CZAROWNIC
      • KAPELA ZE WSI WARSZAWA
      • BĘBNIARZE Z WARSZAWY