Pierwsza Mlekoteka w Łowiczu!

Pierwsza Mlekoteka w Łowiczu!

Z okazji trwającego od 31 maja do 7 czerwca Tygodnia Promocji Karmienia Piersią zapraszam na pierwszą Akcję Mlekoteka w Łowiczu.

W sobotę 4 czerwca o 09:30 w Łowickim Ośrodku Kultury- na strychu, ul. Podrzeczna 20, Łowicz.
Prowadząca: Monika Błaszczyk, promotorka karmienia piersią.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do przyszłych mam, które nie miały jeszcze styczności z karmieniem piersią, ale nie tylko, może wziąć w nim udział każdy kto interesuje się tym tematem, nawet doświadczona mama, niezależnie od tego jak wcześniej karmiła swoje dzieci. Można przyjść z bliską osobą.
Mile widziane również mamy noworodków i małych niemowlaków ze swoimi pociechami. Karmienie podczas spotkania wskazane :)

Poza przedstawieniem aktualnej wiedzy nt. laktacji, prawidłowego karmienia, korzyści jakie daje mamie i dziecku karmienie piersią, odbędą się ćwiczenia wszystkich pozycji do karmienia, oraz emisja filmu „Breast is Best” Czyli o Piersiach Inaczej”.

Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: blaszczyk.monika@yahoo.com
Spotkanie jest BEZPŁATNE! Zapraszam.

Projekt „Mlekoteka” to sieć bezpłatnych grup wsparcia laktacyjnego oraz coroczna akcja promująca karmienie mlekiem kobiecym. Głównymi organizatorami tego projektu są Izabela Sztandera (www.maminiec.eu), Izabela Frankowska–Olech (www.douladlaciebie.pl), Fundacja Promocji Karmienia Piersią (www.fpkp.pl), przy współpracy Fundacji Rodzić po Ludzku (www.rodzicpoludzku.pl).