MIKOŁAJKI W KINIE FENIX 2-3.12

MIKOŁAJKI W KINIE FENIX 2-3.12

Wszystkich naszych kochanych milusińskich serdecznie zapraszamy w sobotę, 2 grudnia i niedzielę, 3 grudnia do kina Fenix na Mikołajki! Oto, jakie filmy dla Was przygotowaliśmy:

2 grudnia (sobota)
12:45 JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 3
14:30 SZCZĘŚLIWE ŚWIĘTA
16:00 NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA

3 grudnia (niedziela)
12:45 SZCZĘŚLIWE ŚWIĘTA
14:15 NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA
16:00 JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 3


JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 3
produkcja: Dania 2022 (92 min)
wersja: dubbing
wiek: 9+
Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne zebranie. Ogłasza, że Święta w tym roku zostały odwołane. Łucja z przyjaciółmi ruszają na wyprawę, której celem jest ocalenie Bożego Narodzenia. Będzie wyjątkowo ciekawie – podróże w czasie, szczypta magii, wspaniałe miejsca… A wszystko po to, aby nie stracić tego, co w Świętach najważniejsze.
wersja: dubbing

SZCZĘŚLIWE ŚWIĘTA
produkcja: Słowenia 2022 (85 min)
wersja: dubbing
wiek: 5+
Eryk mieszka w domu dziecka. Jego największym życzeniem jest móc pojechać na Święta Bożego Narodzenia do rodziców. Wraz z nowo poznaną koleżanką Lucką w dzień Wigilii czekają na Świętego Mikołaja. Wkrótce ktoś nadchodzi. Ale czy to na pewno Mikołaj? Trzeba to sprawdzić. Przyjaciele zakradają się do jego… samochodu i ruszają w podróż pełną wspaniałych przygód.

NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA
produkcja: Dania 2022 (92 min)
wersja: dubbing
wiek: 7+
To pierwsze Boże Narodzenie po wojnie. 9-letnia Stine przyjeżdza pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena – zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowadzi magię Świąt do osady i uświadomi wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.

Bilety w cenie 13 zł w kasie kina i on-line –> https://lok.systembiletowy.pl/
Dla widzów przygotowaliśmy małą niespodziankę od dystrybutora filmów firmy VIVARTO 🎁