MACIEJ BALCAR ” ACOUSTIC TOUR 2024″ – ŁOK 8.03

MACIEJ BALCAR ” ACOUSTIC TOUR 2024″ – ŁOK 8.03

Twoja Strona Miasta i Łowicki Ośrodek Kultury zapraszają na koncert Maćka Balcara w ramach przyszłorocznej trasy „Acoustic Tour 2024”. Widzimy się 8 marca o godz.19.00
Maciej Balcar, znany i ceniony polski artysta, ogłosił swoją trasę koncertową na rok 2024. Jednym z planowanych przystanków tej trasy jest Łowicki Ośrodek Kultury, gdzie artysta zaprezentuje swój niepowtarzalny akustyczny występ.
Ostatnia trasa w takiej odsłonie
Maciek Balcar – Od ponad 20 lat wokalista grupy Dżem. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania muzyk, kompozytor i aktor. Ma na swoim koncie role: Filmowe, m.in. Indianera w „Skazanym na Bluesa”. Teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim „Jesus Christ Superstar”. Udzielił głosu w polskich wersjach piosenek do „Mustanga z Dzikiej Doliny”.
Jak co roku w okresie zimowym pojawia się kolejna Solowa Trasa Macieja Balcara. Trasa ACOUSTIC TOUR 2024 będzie ostatnią trasą w takiej formie . Wraz z niesamowitą ekipą zaprzyjaźnionych muzyków Maciek rusza w koncertowy maraton po całej Polsce. Grać będą dzień w dzień, a mało kogo stać na taką determinację w dzisiejszym świecie;-) Formacji Balcara od lat udaje się to wyśmienicie. Sekret tkwi w przepięknej muzyce, poezji, pasji i przyjaźni. Zgrabnie żonglują stylami i bawiąc się dźwiękami, wciągają słuchaczy w niesamowity klimat, gdzie blues i folk łączy się z poezją i piosenką autorską. Dzięki akustycznym aranżacjom utworów, tak dobrze już znanym publiczności, słuchacze będą mieli możliwość odkryć je na nowo i można mieć pewność, że balcarowy band jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.
BILETY
Bilety kupicie w kasie Łowickiego Ośrodka Kultury oraz w serwisie Biletyna https://bilety.io/Ejsli
Maciej Balcar to artysta, który zachwyca nie tylko głosem, ale także emocjonalnym wykonaniem swoich utworów. To doskonała okazja, by poznać Go bliżej i cieszyć się jego twórczością. Bądźcie gotowi na wieczór pełen emocji i niezapomnianych dźwięków, których dostarczy jeden z najwybitniejszych artystów polskiej sceny muzycznej.