HARMONICZNE RENI-SFERY – WARSZTATY WOKALNE 18.04

HARMONICZNE RENI-SFERY – WARSZTATY WOKALNE 18.04

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na bezpłatne warsztaty wokalne pt. HARMONICZNE RENI-SFERY.

HARMONICZNE RENI-SFERY – to projekt warsztatów dedykowany dzieciom i młodzieży prowadzony przez wokalistkę, specjalistkę emisji głosu i  trenerkę wokalną Renatę Mosiołek ze szkoły śpiewu KOOKABURRA STUDIO.
W trakcie zajęć dzieci pracować będą z trenerką nad emisją głosu i prawidłowym oddechem podczas śpiewu, nauką i interpretacją piosenek z festiwalowego kuferka dziecięcych i młodzieżowych przebojów. Poznają hity polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Spotkania warsztatowe odbędą się 4, 11, 18 i 25 kwietnia (czwartki) w godzinach 17:00 – 18:30 w sali ŁOK.

Zwieńczeniem warsztatów będzie koncert finałowy z udziałem uczestników, który odbędzie się w środę, 1 maja o godz. 17:00 w sali Łowickiego Ośrodka Kultury.

Zapisy: ewa@lok.art.pl / 837 40 01

RENATA MOSIOŁEK – muzyk, wokalistka, specjalistka emisji głosu, trenerka wokalna. Liderka i solistka folkowej formacji ‘Etno Grupa Sansevieria’, autorka projektów edukacyjnych i artystycznych w dziedzinie muzyki, teatru, widowisk multimedialnych. Założycielka autorskiej szkoły śpiewu Kookaburra studio – Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek (Łódź) kształci wokalistów – solistów i grupowe formacje wokalne. We wrześniu 2023 roku powołała filię ‘Akademia musicalu’ w Gostyninie, a w grudniu otworzyła pracownie śpiewu w Bierzewicach 46 – profesjonalną sale prób. To tam, w przyjaznej atmosferze odbywają się codzienne zajęcia wokalne, warsztaty i sesje. Wśród projektów znajdują się interdyscyplinarne warsztaty pn. Strefa Sztuki Kookaburra Studio oraz Strefa Promocji i Komunikacji PR.