Turbowakacje 2020 1 VII – 31 VIII

Turbowakacje 2020 1 VII – 31 VIII

Przed nami kolejne TURBOWAKACJE 2020. Instytucje kultury dalej są w części zamknięte lub ich działalność w budynkach jest ograniczona z powodu pandemii, dlatego zadecydowaliśmy o stworzeniu ramówki, która rozpocznie się 1 lipca br. i trwać będzie przez dwa miesiące.

Swoje działania przenosimy w plener, w okolice baszty Klickiego, którą administrujemy. Tam odbędą się  wszystkie warsztaty dla dzieci i młodzieży (w grupach 12 osobowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa), koncerty niedzielne muzyki klasycznej, pokaz iluzji, wystawa plastyczna i pokaz rekonstrukcyjny 15 sierpnia.

Na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury przewidujemy koncert finałowy uznanej grupy „Kwiat Jabłoni” i kolejną 6 edycję Ł Festiwal – autorskiego projektu Adama Bombrycha.

Na start Kina Fenix poczekamy do końca lipca. W nim odbędą się sierpniowe, wakacyjne pokazy dla dzieci z udziałem załogi Willy ŁOKa, ale również w każdy piątek spotykamy się na dziedzińcu Ośrodka na plenerowych pokazach w ramach DKF Bez Nazwy. A tuż obok czeka klubokawiarnia „Nowa Pracownia” ze swoim programem kulturalno – kulinarnym.

Mamy nadzieję że wiele propozycji jeszcze dojdzie, tymczasem uważajcie na siebie!

Pozdrawiamy … ŁOK Crew