Muzyczne przygody z Panią Nutką | 2 IX

Muzyczne przygody z Panią Nutką | 2 IX

Od poniedziałku, 2 września, w Łowickim Ośrodku Kultury rozpoczną się warsztaty dla dzieci przedszkolnych pn. Muzyczne przygody z Panią Nutką. Jest to inicjatywa w ramach projektu ŁOK-u „Od Was dla Was”, który został sfinansowany z programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019″.

Celem warsztatów jest umożliwienie rozwijania indywidualnych talentów, zainteresowań i predyspozycji artystycznych u dzieci, kształtowanie ich osobowości, twórczości i muzykalności.

Program zajęć opierać się będzie na bogatym materiale ćwiczeń muzyczno – ruchowych i tanecznych dla dzieci w wieku 3-6 lat. Dzieci podczas zajęć poznają rożne kierunki i style muzyczne. Tytułowa „Pani Nutka” wprowadzać będzie uczestników w muzyczny świat poprzez słuchanie muzyki, śpiewanie piosenek, grę na przedszkolnych instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia inscenizacyjne z piosenką, ćwiczenia rytmiczno – taneczne ze śpiewem, ilustrowanie utworów muzycznych za pomocą form plastycznych.

Warsztaty odbywać się będą raz w tygodniu w poniedziałki, od  2 września do 4 listopada br. /10 warsztatów/  o godz. 17.00 w sali Łowickiego Ośrodka Kultury.

 

 

 

 

i będą miały charakter cykliczny..