Halloween w kinie Fenix 31 X

Halloween w kinie Fenix 31 X

Masakrycznie upiorna noc w kinie Fenix już po raz trzeci! Specjalnie wyselekcjonowane produkcje z licencją do zastraszania 31 października na przerażająco dużym ekranie!
Tego dnia nikomu nie odpuszczamy, dlatego przygotowaliśmy dla Was najciekawsze filmy kina grozy – jeszcze gorące „Złe miejsce” oraz „Dziewczynę z trzeciego piętra” podczas ekskluzywnego pokazu, wyłącznie w ramach Maratonu Halloween.

Karnet na 2 seanse: 25 zł
➡️ https://bit.ly/31kxTiz

______________________________

19:00 DZIEWCZYNA Z TRZECIEGO PIĘTRA
Bilety ➡️ https://bit.ly/2nSd0xE

Jeśli choć raz doświadczyliście remontu, którego dramatyczny przebieg doprowadził Was na skraj szaleństwa, i tak nie jesteście gotowi na to, co w swoim bezkompromisowym reżyserskim debiucie przygotował Travis Stevens. „Dziewczyna z trzeciego piętra” to niezwykle stylowa, krwawa, ale niepozbawiona czarnego humoru historia nawiedzonego domu, okrutnej tajemnicy i wewnętrznych demonów, które siedzą w każdym z nas. W entuzjastycznie przyjętej roli głównej wystąpił popularny amerykański wrestler i zawodnik MMA – Phil „CM Punk” Brooks. Światowa premiera filmu odbyła się na festiwalu South by Southwest w Austin, w nocnej sekcji Midnighters.

Pękające rury, gnijące ściany i niezidentyfikowany szlam… Nie tego spodziewał się Don Koch (C.M. Punk), gdy przekonywał swoją żonę Liz (Trieste Kelly Dunn), że samodzielnie odremontuje nowo zakupiony, wiktoriański dom. Pracując pod presją czasu i będąc kuszonym przez wewnętrzne demony, Don szybko odkrywa, że nowe lokum ma swoją mroczną, okrutną historię i łatwo nie podda się jego remontowym planom…

20:45 ZŁE MIEJSCE
Bilety ➡️ https://bit.ly/2MocdxW

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.