Grali u nas


Poniżej podajemy wykaz ważniejszych zespołów, które wystąpiły na koncertach organizowanych lub współorganizowanych przez Łowicki Ośrodek Kultury w ostatnich latach. Koncerty odbywały się w „Dziupli”, Tipes Topes, Pracowni Sztuki Żywej, HopKulturze, w muszli koncertowej i sali widowiskowej oraz scenie na dziedzińcu ŁOK. Wykaz nie obejmuje koncertów zespołów łowickich.


2018

          • TUBIS TRIO
          • MIKROMUSIC
          • EABS
          • ORKIESTRA KLEZMERSKA TEATRU SEJNEŃSKIEGO
          • VOO VOO
          • TRIO BRZOSKA / MARCINIAK / MARKIEWICZ
          • BOBBY THE UNICORN
          • PIOTR ROGUCKI
          • LUX PERPETUA
          • STEELFIRE
          • CRIMSON VALLEY
          • THE WASHING MACHINE
          • SKUBAS
          • CZESŁAW MOZIL
          • CHARLIE
          • SINCZ
          • MAZUT
          • TAMTEN
          • SARA MORA
          • ADAM REPUCHA
          • SORJA MORJA
          • SELTRON 400
          • JANKA
          • SYNY
          • KĘKĘ
          • MORR
          • STEEL HABIT
          • DEVONATION
          • OHAYO
          • DJ W

        2017

                • RAZ DWA TRZY
                • KOIOS
                • KINGA GŁYK QUARTET
                • FISZ EMADE TWORZYWO
                • JULIA PIETRUCHA
                • MAZEL TOV CLARINET QUARTET
                • CHEMIA
                • HATTI VATTI
                • TRUPA TRUPA
                • WCIAS
                • LUTTO LENTO
                • ANJA KRAFT
                • SEPT
                • QUEBONAFIDE
                • NEW PEOPLE
                • ŁOSKOT
                • HUGO RACE & MICHELANGELO RUSSO
                • CORNADA
                • SHAME YOURSELF
                • MINETAUR
                • DOROTA MIŚKIEWICZ PIANO.PL

        2016

                • KORTEZ
                • ZBIGNIEW WODECKI AND MITCH & MITCH ORCHESTRA
                • MAREK NAPIÓRKOWSKI SEXTET
                • KAZIK I KWARTET PROFORMA
                • LSD ON CIA
                • THE ANALOGS
                • ZIELONE ŻABKI
                • PULL THE WIRE
                • GOOD NEWS BAND
                • GA-GA
                • STYGMATH
                • OBSOLENCE
                • CHIMERA
                • ROTENGEIST
                • R.O.D
                • NEUTOTIC SERENITY
                • KĘKĘ & GREEN
                • THE WASHING MACHINE
                • WOSTOK
                • MAGGOTH
                • HERESYER
                • SPORE PORUSZENIE
                • KOMETY
                • WE DRAW A
                • NAGROBKI
                • WILD BOOKS
                • THE SATURDAY TEA
                • THE PAU
                • BRZOSKA & GAWROŃSKI
                • O.S.T.R.
                • GRAŻYNA AUGUŚCIK
                • INNERCITY ENSEMBLE
                • PIOTR NASTAROWICZ Project
                • ZAMILSKA
                • NINJA SYNDROM
                • VENFLON

        2015

                • ANOTHER SOURCE OF LIGHT
                • TRACES TO NOWHERE
                • THESIS
                • STANISŁAWA CELIŃSKA
                • TE-TRIS
                • CROSSWAVE
                • LESKI
                • ANITA LIPNICKA
                • JEŻ IGOR
                • WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET
                • PHILLIP BRACKEN
                • KATARZYNA GRONIEC
                • ANNA MARIA JOPEK
                • NATALIA PRZYBYSZ
                • RENATA PRZEMYK
                • ŁYDKA GRUBASA
                • LOSTBONE
                • EMPATIC
                • VIRGIN SNATCH
                • RAGGAFAYA
                • PIOTR BUKARTYK
                • FARBEN LEHRE
                • STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
                • DZIKIE JABŁKA
                • MAGNIFICENT MUTTLEY
                • BOBBY THE UNICORN
                • STARDUST MEMORIES
                • LORD & THE LIAR
                • THE PROCRASTERS
                • ABATHOR
                • R.O.D
                • OUTSANE

        2014

                • DOMOWE MELODIE
                • ARTUR ANDRUS
                • MAREK DYJAK
                • DAWID PODSIADŁO
                • WAGLEWSKI FISZ EMADE
                • DROWN MY DAY
                • LOSTBONE
                • INFLICTION
                • LITTLE WHITE LIES
                • STACJA KAMCZATKA
                • THE ROOTLESS
                • SOLAR I BIAŁAS
                • ANOTHER SOURCE OF LIGHT
                • JINJER
                • THE SHIPYARD
                • SAILORS GRAVE
                • SCARLET CLAW
                • DON GATTO
                • STREET LIGHTS
                • MIRO KĘPIŃSKI
                • DONNA REGINA
                • THERMIT
                • SILENT 5
                • DEYACODA
                • ENHET
                • ANALOGS
                • CORRUPTION
                • KASECIARZ
                • ASIA I KOTY
                • HUGO RACE
                • TARWATER

        2013

                • JANUSZ RADEK
                • THE ANALOGS
                • MEGITZA QUARTET
                • DOROTA MIŚKIEWICZ
                • MELA KOTELUK
                • GABA KULKA
                • PLUM
                • RAGGAFAYA
                • NIEBONIE
                • AMETRIA
                • CORRUPTION
                • GROWN COLD
                • M.O.R.O.N.
                • KARCER
                • DOMOWE MELODIE
                • DEYACODA
                • SOSNOWSKI AND CHAIR SMOKERS
                • TYMON TYMAŃSKI
                • KODYMOWSKI/ MACIEJEWSKI
                • BRYLEWSKI/ŚWIĄTKOWSKI
                • BABU KRÓL
                • BRZOSKA/GAWROŃSKI
                • BLUE FLOWERS
                • FROGnDOG
                • LEASH EYE

        2012

                • NOSOWSKA
                • TOMASZ BIELSKI JAZZ ORCHESTRA
                • GRZEGORZ TURNAU
                • JELONEK
                • CARRION
                • HEDFIRST
                • LOBSTONE
                • MADE OF HATE
                • CHEMIA
                • JELONEK
                • COMA
                • LUXTORPEDA
                • POPARZENI KAWĄ TRZY
                • FULL FLAVOUR
                • KAATAKILLA
                • FARBEN LEHRE
                • JAMBO JET
                • GHETTO
                • NOKO
                • BRYGADA KRYZYS
                • THE SHIPYARD

        2011

                • LIPALI
                • MJUT
                • BAKSHISH
                • SANDALESS
                • POWER OF TRINITY
                • LOLIPOPS
                • KRYZYS
                • MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI
                • ANIA DĄBROWSKA
                • MJUT
                • DEZERTER
                • JELONEK
                • HEY
                • MYSELF AND I
                • TWILITE
                • PAULA & KAROL
                • ED WOOD
                • TIN PAN ALLEY
                • WOODY ALIEN
                • PLUM

        2010

                • JELONEK
                • LECH JANERKA
                • ANNA MARIA JOPEK
                • AMETRIA
                • ANDY
                • WOODY ALLIEN
                • NAPSZYKŁAD

        2009

                • GHETTO
                • VOO VOO
                • CZESŁAW ŚPIEWA
                • GABRIELA KULKA
                • MARIA PESZEK
                • ZABILI MI ŻÓŁWIA
                • KONIEC ŚWIATA
                • O.S.T.R.
                • MARKER
                • SIUPA
                • ENTERTAINMENT FOR THE BRAINDEAD /NIEMCY/
                • AFRO KOLEKTYW
                • KAMP!
                • CHAIR REACTION
                • INDIOS BRAVOS
                • D-TAILS /Białoruś/
                • FARBEN LEHRE
                • JELONEK
                • LECH JANERKA

        2008

                • POWER OF TRINITY
                • KID’A
                • L STADT
                • STANISŁAW SOYKA SEXTET
                • MASALA SOUND SYSTEM
                • RAZ DWA TRZY
                • VESPA
                • TYMON TYMAŃSKI SHOW
                • DICK 4 DICK
                • HURT
                • PRODUKT
                • VEDONIST/ARATHYR
                • FAST FORWARD/MAYPOLE
                • WAGLEWSKI FISZ EMADE
                • FRONTSIDE
                • CLOSTERKELLER
                • LAO CHE
                • 52UM
                • IZRAEL
                • MECH
                • VEDONIST
                • AL SIRAT
                • PALI SIĘ

        2007

                • HARTAL/BOMB THE WORLD
                • OUT OF TUNE
                • KONIEC ŚWIATA
                • ROOTWATER
                • PIZZA ŁOMOT
                • LECHARUS
                • DREADSQUAD SOUND SYSTEM
                • TYMON I TRANSISTORS
                • PUSTKI
                • ANIA DĄBROWSKA
                • STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
                • THE TOASTERS (USA)
                • FISZ/EMADE
                • SHIZMA
                • TRANSKAPELA
                • MITCH & MITCH
                • KOBIETY
                • MUCHY
                • APTEKA
                • ELDO
                • LAO CHE
                • ALIANS
                • DZIANI
                • ŁĄKI ŁAN
                • LAUTARI
                • FARBEN LEHNE
                • CARNAL
                • MARIA PESZEK
                • BAKSZYSZ SOUND SYSTEM
                • ROTTERDAM SKA JAZZ FOUNDATION
                • CAŁA GÓRA BARWINKÓW
                • GORE

        2006

                • MIKOŁAJ TRZASKA QUARTET
                • VISTULA RIVER BRASS BAND
                • JACEK LACHOWICZ
                • JERZY POŁOMSKI
                • OLAF DERIGLASOFF
                • INSOLENTES /punk z Meksyku/
                • MYSLOVITZ
                • FARBEN LEHRE
                • CAŁA GÓRA BARWINKÓW
                • VESPA

        2005

                • CAŁA GÓRA BARWINKÓW
                • LAZAR (Niemcy)
                • ABDUKTIO (Finlandia)
                • VAVAMUFFIN
                • ŁĄKI ŁAN
                • 2nd HAND BEATNIK
                • THE CAR IS ON FIRE
                • MAYPOL
                • MISE EN SCENE (Belgia)
                • SUDANY MORNING EINSTEINS (Szwecja)
                • IRON LUNG (USA)
                • WAY SIDE CREW
                • WHEN MY AUTHORITIES FALL (Łotwa)
                • FARBEN LEHNE
                • SLOPPY LIVIN (Litwa)
                • BOOYAKA SOUND SYSTEM
                • DREADSQUAD SOUND SYSTEM
                • WAGLEWSKI & POSPIESZALSKI

        2004

                • KRISTEN
                • PSYCHOCUKIER
                • MITCH & MITCH
                • LOS TRABANTOS
                • CHARLIE SLEEPS
                • KOŚCI
                • COOL KIDS OF DEATH
                • ZŁODZIEJE ROWERÓW
                • PIGUŁKA
                • HUGO RACE & THE TRUE SPIRIT (Australia)
                • GOOD RELIGION
                • SKA FACE (Francja)
                • BUSTUPS (Szwecja)
                • SKATOON SYDICATE (Niemcy)
                • SKAMPARARAS
                • SKAUCI
                • SKAPOINT
                • OLD TIME RADIO/JACEK LACHOWICZ
                • APTEKA

        2003

                • ŚWIETLIKI
                • POGODNO
                • PUSTKI
                • ŁOSKOT
                • BARBARA MORGENSTERN (Niemcy)
                • ZŁODZIEJE GŁÓW
                • MAŁY SZU
                • VARSOVIA MANTA
                • KOMETY
                • KSU
                • HABAKUK
                • SKAMPARARAS
                • KONIEC ŚWIATA
                • ZŁODZIEJE GŁÓW
                • MENOMINI
                • NAAMAN
                • DRUMM

        2002

                • UZ JSME DOMA (Czechy)
                • MIŁOŚĆ
                • MORDY
                • KAPELA ZE WSI WARSZAWA
                • ŚCIANKA
                • OCZI CZIORNE
                • COOL KIDS OF DEATH
                • ROBERT BRYLEWSKI & ŚWIAT CZAROWNIC
                • SOMETHING LIKE ELVIS
                • COLUMBUS ENSEMBLE
                • EMITER
                • KARPATY MAGICZNE
                • MOSKWA

        2001

                • KURY
                • APTEKA
                • KOBIETY
                • ALIANS
                • EWA BRAUN
                • KARPATY MAGICZNE
                • WOJCIECH KONIKIEWICZ
                • DYLIŻANS
                • WSZYSTKIE WSCHODY SŁOŃCA

        2000

                • PATHMAN
                • MOŁR DRAMMAZ
                • ANDREW NIXON & JAŚ KUBEK
                • SEBASTIAN BUCZEK
                • ANTIDOTUM
                • WAŁ KARDANA
                • BOHEMA
                • 4 SYFON
                • JAFIA NAMUEL
                • SOMETHING LIKE ELVIS

        1999

            • ALIANS
            • HELIKOPTER
            • OSSESIONE (Włochy)
            • HOAT (Włochy)
            • KOWALSKY OF POLAND
            • DELICATE AVON (Anglia)
            • KUMRAN
            • ROBERT BRYLEWSKI & ŚWIAT CZAROWNIC
            • KAPELA ZE WSI WARSZAWA
            • BĘBNIARZE Z WARSZAWY