WIRUJĄCY SENIOR

WIRUJĄCY SENIOR

Grupa teatralna Ale Babki i Łowicki Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl podsumowujący projekt Wirujący senior, który odbędzie się 29.11.2015 (niedziela) o godz. 15.00 w sali kina Fenix przy ul. Podrzecznej 20. Wstęp wolny.

Celem projektu jest pobudzenie do aktywnego działania przez taniec i ruch, poznawanie różnych form artystycznego wyrazu, rozwijanie zainteresowań, integracja, a także, a może przede wszystkim, dobra zabawa. Na projekt składają się warsztaty z zakresu tańca nowoczesnego: street dance, house dance, jazz, taniec współczesny,funky. Podczas warsztatów wykorzystywane są różne techniki, m.in. improwizacja, ruch autentyczny, kontakt improwizacja, rozciąganie, relaksacja, taniec ekspresyjny. Projekt realizowany jest od września do listopada 2015 r w formie cyklicznych spotkań warsztatowych prowadzonych przez osoby związane z teatrem tańca, instruktorów, choreografów.

Grupa Ale Babki chce pokazać, że w każdym wieku można realizować marzenia, przełamywać bariery. Po doświadczeniach związanych z udziałem w projektach teatralnych chce iść dalej w swoim rozwoju, a także zachęcić osoby w podobnym wieku do aktywności.

Projekt Wirujący senior realizowany jest w ramach programu Małe granty 2015.